Středa 31. květen 2023
Svátek má Kamila

Kadaň - Na Mírovém náměstí v Kadani bude již čtvrtý ročník Food Festivalu. Akce proběhne v neděli 22. května od 10 hodin. Food karty jsou již v prodeji!

V rámci čtvrtého ročníku Food festivalu do Kadaně opět zavítají známí kuchaři v čele s Tomášem Kalinou. Z řad celebrit přislíbil svou účast David Suchařípa. Můžete se těšit na ukázky světových kuchyní a mnoho dalšího.

Hvězdou letošního ročníku bude bezesporu Lukáš Neckář, autor projektu Color Sushi, kterého můžete znát z TV pořadu o vaření. Opět do Kadaně zavítá marmeládová kouzelnice Marmelinda, majitelka medailové sbírky, které nově přibyla stříbrná a dvě bronzové medaile z anglického Dalemainu.

Součástí festivalu budou i prodejci různých druhů občerstvení. Letos přibude více food trucků. V nabídce bude dobrá káva, francouzské speciality, křehké makronky, široká škála burgrů v různých obměnách, latinsko-americké speciality, italské prosecco, sladké dezerty, rozmanité štrůdly i kvalitní pivo a víno. Každý si přijde na své a všechny chutě budou uspokojeny.

Rodiče mohou v klidu přijít se svými dětmi, pro které budou připraveny různé atrakce. Celým dnem provede moderátor Jiří Bláha a na podiu vystoupí kapela Lágrima.

Zájemci o degustaci vymazlených porciček z pánví kuchařských es si musí dopředu zajistit Food kartu, kterou zakoupí v Turistickém informačním centru. Cena je 290 Kč za celé šestichodové menu. Množství porcí, které lze vydat za jeden den je omezené.

Food festival bude otevřen od 10:00 do 17:00 hodin. A příbory s sebou!

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-chomutovsko.cz | Linelab.cz