Středa 28. září 2022
Svátek má Václav

Kadaň - V červenci byli policisté vysláni k incidentu, ke kterému došlo v noci ze soboty na neděli v jednom z barů v Kadani. Tam pozdě večer přišli dva muži (ve věku 61 a 25 let) a vypili několik piv.

Když jim asi hodinu po půlnoci z důvodu opilosti již barmanka nechtěla další alkohol nalít, rozčílilo je to a začali ženě vulgárně nadávat. Po chvíli, kdy potyčka vyvolaná zmíněnými muži před zraky dalších hostů baru pokračovala, měl starší z nich z poza pasu vyndat svou plynovou pistoli a několikrát vystřelit do prostoru baru pepřovými náboji. Ke zranění nikoho z přítomných nedošlo.

"Přivolaní policisté ve spolupráci s městskými strážníky zadrželi oba podezřelé, jimiž jsou otec se synem. Otec při dechové zkoušce nadýchal 2,69 promile, jeho syn 1,27 promile. Oba skončili na několik hodin v policejní cele," uvádí mmluvčí policistů Miroslava Glogovská.

Za spáchání trestného činu výtržnictví, z něhož jsou tito muži podezřelí, jim v případě odsouzení hrozí až dvouleté odnětí svobody. Soud může také rozhodnout o propadnutí plynové pistole, kterou policisté po incidentu zajistili.

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-chomutovsko.cz | Linelab.cz