Čtvrtek 11. srpen 2022
Svátek má Zuzana

Ústecký kraj – Víkend na silnicích Ústeckého kraje byl tentokrát tragický. Od pátku do neděle vyjížděli dopravní policisté k řešení 62 dopravních nehod, tři lidé při nich zemřeli. Jeden život vyhasl i na Chomutovsku.

V pátek se v Ústeckém kraji stalo 24, v sobotu 17 a v neděli k 21 nehod. Usmrceni byli 3 lidé, dva v pátek na Děčínsku a v sobotu jeden na Chomutovsku. „V jedné obci na Chomutovsku couval řidič v areálu a přitom srazil muže. Ten utrpěl zranění, kterým v nemocnici podlehl,“ sdělila k nehodě policejní mluvčí Marie Pivková. Více podrobností policisté k tragédii nezveřejnili.

Těžce zraněni byli při dopravních nehodách v kraji 3 lidé a lehké zranění utrpělo 12 osob. Hmotná škoda byla vyčíslena na 1 920 000 korun. Nejčastější příčinou dopravních nehod byl nesprávný způsob jízdy, a to ve 24 případech. V 11 případech byla příčinou nepřiměřená rychlost a v 8 případech nedání přednosti v jízdě. Pod vlivem alkoholu byli 3 účastníci dopravních nehod.

Počet nehod během víkendu v jednotlivých okresech: Děčínsko – 7, Chomutovsko – 10, Litoměřicku – 2, Lounsko – 8, Mostecko – 7, Teplicko – 11, Ústecko – 17.

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-chomutovsko.cz | Linelab.cz