Pohřešovaná žena z Litoměřicka. Foto: PČR
Chomutov

Ústecký kraj – Policisté pátrají po ženě z Litoměřicka, která se od úterý 2. ledna nevrátila domů. Nyní, stejně jako její rodina, žádají o pomoc i veřejnost. Matka dvou malých chlapců odešla z bydliště v obci Nížebohy večer, přičemž se doposud nevrátila, ani o sobě nepodala rodině žádnou zprávu.

Pohřešovaná Marie Větvičková je vysoká cca 160cm, hubené postavy, má středně dlouhé hnědé rovné vlasy a šedomodré oči. Na levé ruce má vytetovaná jména svých dětí včetně jejich data narození. „V případě, že můžete k výskytu pohřešované podat jakékoliv informace, volejte na linku 158. Za poskytnutou pomoc děkujeme," uvedla policejní mluvčí Pavla Kofrová.

Veškeré informace o pohřešované najdete ZDE. Pokud je odkaz nefunkční, pátrání bylo odvoláno.

 

REKLAMA

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru