Středa 27. květen 2020
Svátek má Valdemar

Chomutov - Čtyřhodinový proud zábavy, her a soutěží čeká na malé i velké návštěvníky tuto sobotu 5. října v chomutovském zooparku. V jednu hodinu po poledni tu začínají oblíbené oslavy Dne zvířat.

Hlavní program je nasměrovaný do areálu dětské zoo. „Na pódiu se budou střídat kapela Úlet a hudební divadlo Hnedle Vedle, na place pak bude spousta atrakcí a lákadel – skluzavka, malování na obličej, cukrová vata nebo sokolnice s ukázkou výcviku dravých ptáků,“ vyjmenovává František Kremer z oddělení marketingu zooparku. Chybět samozřejmě nebude ani nový maskot Maio, který bude s dětmi dovádět a rád se s nimi vyfotí.

Další zastávku si návštěvníky mohou udělat u správní budovy zooparku, kde budou mít stanoviště zástupci CHKO České středohoří a také jirkovští skauti s ukázkami své činnosti a hrami.

Sobotní Den zvířat bude zároveň posledním dnem v letošní sezoně, kdy vyjede Safari Expres a naposledy si budou moci lidé užít také komentované krmení zvířat, konkrétně tuleňů (11.00 a 14.00 hodin), makaků (13.00), velbloudů (14.30) a medvědů (15.00). Bude možné se projet také zoovláčkem Amálkou, ten však zatím svou sezonu nekončí.

Akce začíná ve 13 hodin, konec je naplánován na pátou hodinu. „Ať už si chcete užít bohatý program, který jsme pro vás připravili, nebo si jen přijít vychutnat krásnou atmosféru podzimního zooparku, všichni jste k nám srdečně zváni,“ dodává osobní pozvánku ředitelka zooparku Věra Fryčová.

Den zvířat je jedna z posledních velkých akcí v letošní sezoně, na sobotu 26. října zoopark chystá ještě Strašidelnou zoo s halloweenskou atmosférou.

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-chomutovsko.cz | Linelab.cz

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací