Pondělí 16. září 2019
Svátek má Ludmila

Chomutov - Do kin právě přichází pokračování oblíbeného rodinného filmu Tajný život mazlíčků 2. K uvedení tohoto filmu pořádá OC Chomutovka v sobotu 22. června zábavný program pro celou rodinu. Tentokrát nezapomeňte vzít s sebou i vaše psí mazlíčky.

Od 10.00 startuje před Chomutovkou registrace do psích závodů. Registrovat se můžete už nyní na www.chomutovka.cz. Pejsci soutěží ve třech kategoriích podle velikosti. Nejedná se o profesionální psí soutěž, ale především o zábavu. Závody startují v 11.00 a předpokládaný konec akce je v 15 hodin.

Pro pejsky je připravena relaxační zóna, ochutnávka krmiv a samozřejmě pěkné ceny. Partnerem akce je prodejna PET CENTER.

Abyste se během závodů nenudili, můžete si vyrobit hračku pro svého mazlíčka. Děti určitě ocení i výrobu oblíbené slizu. Dále jsou připraveny kvízy, hádanky, omalovánky a soutěže o ceny s tématikou filmu Tajný život mazlíčků 2. Chybět nebude ani foto stěna.

Těšíme se na vás v sobotu 22. června od 10.00 do 15.00 v obchodním centru Chomutovka.

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

Ústecký kraj

© 2012 - 2018 | E-chomutovsko.cz | Linelab.cz

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací