Úterý 14. červenec 2020
Svátek má Karolína

Nechranice - Rekonstrukce krajních polí bezpečnostního přelivu na vodním díle Nechranice přichází do fáze, kdy je bezpodmínečně nutné úplně uzavřít silniční komunikaci na trase Březno - Chbany (Podbořany).

Úplná uzavírka bude platit od 26. srpna 2019 od 9 hodin do 30. listopadu 2019. Budou probíhat stavební práce, které si vyžádají odstranění dočasného statického podchycení mostovky. Bez tohoto podchycení není možné mostní konstrukci používat ani pro osobní dopravu. Objízdné trasy povedou přes Žatec a Kadaň. Trvale platí zákaz průjezdu po spodní účelové komunikaci přes obec Nechranice. Tato komunikace bude k dispozici pouze pro vozidla autobusů a záchranných složek.

„Všechny řidiče žádáme, aby zákaz vjezdu na komunikaci pod hrází respektovali a nezpůsobovali zbytečné kolize. Zákaz vjezdu bude navíc zřejmě významně monitorovat Policie ČR,“ říká Jan Svejkovský, mluvčí Povodí Ohře.

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-chomutovsko.cz | Linelab.cz

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací