Pátek 24. květen 2019
Svátek má Jana

Chomutov – Policie zveřejnila další informace k vážné dopravní nehodě, která se stala ve čtvrtek dopoledne na silnici I/13 v Chomutově. Osmadvacetiletého pracovníka údržby tady krátce po desáté hodině srazil osobní automobil. Vážně zraněného muže musel přepravit do nemocnice vrtulník.

Nehoda se stala poblíž čerpací stanice Shell, na komunikaci ve směru z Mostu. Pracovníka údržby, který zrovna prováděl práce na silnici, srazil 43letý řidič vozu Toyota Land Cruiser. Následně auto narazilo ještě do zde odstaveného pracovního vozidla, kde byl materiál.

Osmadvacetiletý pracovník byl při nehodě vážně zraněn, do nemocnice ho přepravil vrtulník. Předběžná škoda byla odhadnuta na 300 tisíc korun.

Z jakého důvodu k nehodě došlo, je nyní předmětem policejního vyšetřování. “Alkohol u řidiče byl na místě vyloučen dechovou zkouškou,” doplnila policejní mluvčí Marie Pivková.

1110nehodacv

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

Ústecký kraj

© 2012 - 2018 | E-chomutovsko.cz | Linelab.cz

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací