Klášterec nad Ohří - U hromadné nehody devíti vozidel zasahovali od ranních hodin hasiči z Klášterce. Havárie je uklizená, tamní radnice ale dál varuje před vznikající námrazou.
Jednotka profesionálních hasičů ze stanice Klášterec nad Ohří vyjela k dopravní nehodě u Mikulovic okolo osmé hodiny. "Jednalo se o dopravní nehodu devíti osobních aut na kluzké vozovce. Při nehodě byl jeden člověk zraněn, odvezla jej zdravotnická záchranná služba. Hasiči vytáhli vozy zpět na vozovku," uvedl mluvčí hasičů v Ústeckém kraji Lukáš Marvan.
Městský úřad v Klášterci nad Ohří vydal v poledne vzhledem k atkuálním klimatickým podmínkám následující prohlášení: "Mrznoucí mrholení, místy mrznoucí déšť, komplikují zimní údržbu v celých západních a severních Čechách. V Klášterci nad Ohří probíhá od ranních hodin intenzivní posyp solí, vlivem zmrzlého podkladu však komunikace i přesto dále namrzají. Prosíme občany, aby při pohybu na všech komunikacích města dbali zvýšené opatrnosti."
Fotogalerie z ranní nehody



Hromadná nehoda u Mikulovic u Klášterce nad Ohří. Foto: HZS ÚK


