Ostrov nad Ohří - U Ostrova se srazilo osobní auto s autobusem. Při nehodě se zranily celkem čtyři osoby, cestující z autobusu vyvázli bez zranění.

Nehoda zcela zastavila provoz na silnici z Ostrova na Jáchymov. Auto se zde s autobusem střetlo čelně. "Zřejmě z důvodu mikrospánku přejel (řidič osobního vozu Renault) do protisměru, kde došlo k čelnímu střetu s protijedoucím autobusem," uvedla mluvčí policie Zuzana Týřová. Na místě zasahovali hasiči ze tří jednotek, několik posádek záchranné služby a policie. V autobuse jelo včetně řidiče celkem pět lidí, nikomu se nic nestalo.
V osobním autě se zranily všechny čtyři osoby, hasiči je pomohli dostat z vozidla ven a asistovali záchranné službě při prvotním ošetření. Zároveň zajistili místo nehody a postarali se o únik provozních kapalin. Na místě zůstali až do odtažení obou havarovaných vozidel.
"U obou řidičů byla provedena orientační dechová zkouška na alkohol, která vyšla negativně. Celková škoda byla předběžně odhadnuta na částku kolem 240 tisíc korun. Případ je nadále v šetření dopravních policistů," dodala policejní mluvčí.


