Chomutov – Vážnou nehodou skončila v neděli 26. června večer na Chomutovsku policejní honička. Motorkář, který se snažil ujet policistům, narazil do zídky a musel být převezen do nemocnice.

Ilustrační foto

Čtyřiadvacetiletého motorkáře stavěla hlídka v Dukelské ulici v Chomutově. Motorka totiž neměla registrační značku. Řidič ovšem nezastavil, naopak přidal plyn a před hlídkou ujížděl. „S náskokem více než sto metrů dojel do obce Údlice. Na křižovatce ulic Chomutovská a Jirkovská rychlou jízdu nezvládl, upadl a narazil do zídky,“ informovala policejní mluvčí Marie Pivková. Muž při pádu utrpěl zranění, která si vyžádala jeho převoz do nemocnice v Ústí nad Labem.

Proč se 24letý řidič snažil před hlídkou ujet, zjistili policisté záhy. Mladý muž totiž nevlastní řidičák. „Okolnosti nehody nadále policisté vyšetřují,“ dodala mluvčí.

REKLAMA

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru