Velký trh s regionálními potravinami na náměstí v Chomutově! Přijďte ochutnat, nakoupit a poslechnout si pohodovou muziku
Na náměstí v Chomutově si dnes u desítek prodejců můžete nakoupit různé regionální potraviny a výrobky a zároveň si poslechnout pohodovou muziku. Zdroj: facebook/město Chomutov
Chomutov

Chomutov - Na chomutovském náměstí dnes (čtvrtek 11. května) probíhá Krušnohorský regiofest. U desítek různých prodejců si tady můžete zakoupit regionální potraviny a výrobky. Program a stánky budou na náměstí až do 17.00 hodin.

Pokud na náměstí dorazíte, čekají vás ochutnávky regionálních dobrot, ukázky řemesel a také pohodová hudba. Na Krušnohorský regiofest se přihlásilo na 50 prodejců. A to jak potravin vyráběných regionálními zpracovateli, tak celého sortimentu dalšího zboží. Návštěvníci budou mít možnost ochutnat regionální produkty oceněné značkami Regionální potravina Ústeckého kraje a Potravina kraje Přemysla Oráče. Během dne budou probíhat na náměstí dílničky, kde si nejen děti budou moci vyzkoušet různá řemesla, například výrobu keramiky či vitráže.

1105regiofest2

Naplánován je i doprovodný kulturní program. Vystoupí kapely Makovec, Album a Zfleku, Jazzový orchestr Tequila band a Dětský soubor ZŠ Březno. Od 9 do 14 hodin je připravený zábavný program pro děti formou soutěží, který zajišťuje spolek "Meruňkovic pohádkové bytosti".

1105regiofest1

REKLAMA

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru