Semafory na silnici I/13 potkáte už i v obci Soběchleby u Krupky. Foto: ŘSD Ústeckého kraje
Chomutov

Ústecký kraj – Během letních měsíců musí řidiči počítat s větším množstvím uzavírek komunikací z důvodu plánovaných oprav. Ředitelství silnic a dálnic aktuálně na silnici I/13 mimo jiné rekonstruuje most u Komořan u Mostu a také v obci Soběchleby u Krupky a v pondělí začne dlouho připravované zpevňování nestabilního svahu v Děčíně. U obou akcí musí v daných úsecích řidiči počítat s kyvadlovým provozem.

Na konci června se dělníci pracující na stavbě mostu u Komořan přesunuli na jeho druhou polovinu. Tento most má být uveden do provozu v září. Video z průběhu prací můžete zhlédnout ZDE.

V Soběchlebech na silnici I/13 zahájili silničáři opravu mostu ev. č. 13-068. „Práce probíhají za částečné uzavírky s kyvadlovým provozem řízeným semafory. Rekonstrukci za 1 milion korun provádí společnost STRABAG a. s.. Zprovoznit most plánujeme koncem tohoto roku," informuje ŘSD na sociálních sítích.

Od pondělí 15. července začne Ředitelství silnic a dálnic opravovat svah na Teplické ulici v děčínských Podmodklech naproti STROJ-UNIONU na silnici I/13. Svah je totiž dlouhodobě v havarijním stavu.

V místě oprav budou řidiči projíždět jedním jízdním pruhem. Částečně se bude jezdit po chodníku. Provoz zde bude řízen semafory.

Chodci tímto úsekem projdou, chodník od dopravy oddělí kvůli bezpečnosti betonové panely. Práce by měly trvat do konce srpna

REKLAMA

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru