Následky střetu osobního auta a nákladního vlaku na Chomutovsku. Foto: HZS Ústeckého kraje
Chomutov

Zelená - Hasiči ze stanice Chomutov a Správy Železnic Chomutov zasahují u dopravní nehody osobního automobilu a nákladního vlaku na železničním přejezdu č. P72 u obce Zelená na Chomutovsku.

Při srážce bylo vozidlo odhozeno mimo železniční přejezd. "V době příjezdu hasičů byla jedna zraněná osoba mimo vozidlo, hasiči ji poskytli předlékařskou pomoc a předali ji Zdravotnické záchranné službě. Na havarovaném vozidle provedli protipožární opatření," uvedl Milan Rudolf z Hasičského záchranného sboru Ústeckého kraje.

Na železniční trati jezdí na jedné koleji vlaky s omezením, na druhé koleji je provoz uzavřen z důvodu odstraňování vraku vozidla z železničního náspu a vyšetřování dopravní nehody. "Provoz povolen pouze po sousední koleji omezenou rychlostí, z tohoto důvodu mohou za tímto úsekem vznikat zpoždění 5-10 minut. Zpoždění vlaků je pouze orientačního charakteru a může se v průběhu měnit," uvádí k události České dráhy.

Omezení se týká některých osobních vlaků projíždějících na trase mezi Kadaní, Chomutovem, Mostem, Teplicemi až Děčínem a rychlíků Krušnohor.

Hasiči k nehodě vyjížděli po páté hodině ráno, omezení v železničním provozu by mělo skončit v neděli dopoledne.

REKLAMA

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru