Klisna Odeta se o hříbátko hned po porodu láskyplně starala. Jak se bude klisnička jmenovat? Reprofoto z videa: Zoopark Chomutov / Jindřiška Ostapiv
Chomutov

Chomutov – V neděli v chomutovském zooparku ve stájích zavládlo radostné nadšení. Chovatelé tu na svět  pomáhali hříběti, které se už půl hodiny po porodu odvážně stavělo na rozechvělé nožky. Samozřejmě za vydatné podpory maminky Odety.  

První momenty, kdy se mládě postavilo na nohy, zachytili chovatelé na video a zveřejnili na Facebooku

Mládě je klisnička a pracovníky Zooparku Chomutov teď čeká ještě jeden úkol. Najít pro ni vhodné jméno začínající podle maminky na "O". „Sice už nějaké tipy máme, ale třeba budete mít také dobrý nápad? Neváhejte a pište!" vyzval zoopark své sledující pod příspěvkem s videem.

 

REKLAMA

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru