Ilustrační foto: e-deníky.cz
Chomutov

Chomutov – V pátek v 7 hodin ráno dostala policie informaci o střetu vozu s chodcem. Stalo se tak ve Školní ulici.

Na místo míří složky IZS. „Ke střetu došlo na přechodu pro chodce, po kterém přecházela osoba, ročník narození 1957. Příčiny a okolnosti nehody jsou předmětem šetření," uvedla policejní mluvčí Pavla Kofrová. 

Sraženého chodce si do péče převzali záchranáři. „S podezřením na středně vážná zranění jsme jej sanitkou převezli do chomutovské nemocnice," potvrdil mluvčí Zdravotnické záchranné služby Prokop Voleník.

Tvořte i vy s námi aktuální zpravodajství pro ostatní čtenáře. Máte právě teď informace z provozu na našich silnicích? Zaskočila vás nějaká situace? Nebo jste byli svědky zásahu hasičů či záchranářů? Napište nám, pošlete nám fotku či video na WhatsApp 737 058 283. Musíte být autory záběrů a souhlasíte tímto s jejich případným zveřejněním.

Kontaktovat nás můžete také jako dříve do zpráv na Facebooku či mailem na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Děkujeme.

Ke zprávě stručně napište, co a kde se stalo. Ctíme anonymitu a ochranu soukromí. Pokud si to nebudete výslovně přát, neuvedeme vás jako autory informace. Digitálně rovněž rozostřujeme osoby zachycené na záběrech, stejně jako poznávací značky a další identifikátory.

REKLAMA

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru