Litvínov/Chomutov - Hokejisté Litvínova dnes na domácí ledové ploše prohráli v příprvném zápase s chomutovskými Piráty 1:2. Domácí po větší část hry tahali za kratší konec, a byť se ve druhé polovině hry soupeři začali vyrovnávat, stačilo to už pouze na pohledné sólové vyrovnání Písaříka v 56. minutě. Piráti tak zakončují vítěznou přípravu. Domácí trenéři mají jistě mnoho důvodů k přemýšlení o hráčích z rezervy.

Snímek ze zápasu v Litvínově Foto: Marcela Sklenářová

"Fandové chomutovských Pirátů dávali po celé utkání o sobě daleko více vědět, než domácí skalní fanoušci, kteří se k fandění dnes vůbec neměli," říká z místa stadionu reportérka e-mostecko.cz Marcela Sklenářová.

HC Verva Litvínov: Horák – Frolo, Chaloupka, Sklenička, Hora, Baránek, Gula, Šesták – Šrámek, Jurčík, Písařík – Mical, Smolka, Řehoř – Štěpka, Válek, Zdeněk – Ujfaluši, Havlíček, Šimeček

Piráti Chomutov: Kopřiva (32. Strmeň) – Janošík, Redlihs, Dlapa, Rutta, Kranjc, Šidlík, Szathmáry, Blaha – Tomica, Květoň, Kaše, Hřebejk, Sklenář, Dušek, Pospíšil, Vondrka, Květoň, Hovorka, Růžička, Kampf

Rozhodčí: Grech, Petružálek – Šulo, Rozlílek

Diváci: 1210

Zdroj: Onljny.com

REKLAMA

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru