PŘÍBĚH: Sabrinu přivázali k zábradlí a ponechali osudu. Z bojácné fenky je teď skvělá psí kamarádka
Foto: Jitka Fárová
Zajímavosti

Jimlín – Zhruba dvouletou fenku křížence, nejspíše německého ovčáka a bulla, její majitel v Lounech přivázal jeden chladný večer k zábradlí a nechal ji tam. Zvíře následně skončilo v Útulku pro opuštěná zvířata v Jimlíně.

„Když k nám přišla, byla velmi bázlivá, chvílemi i agresivní, jak se bála,“ popsal fenky první dny majitel útulku David Kubalík.

Fenka, která dostala jméno Sabrina, stále bojuje i s hygienou. Její chování se ale po několika týdnech změnilo k lepšímu. „S lidmi začala být kamarádka. Dneska je to pes plný energie, který svého pána bude milovat,“ řekl David Kubalík.

Sabrina se prý rychle učí a začíná zvládat i první povely. Teď v útulku čeká na novou rodinu, která by se jí věnovala a měla u ní i dostatek vyžití. „Potřebuje řád, výchovu a dostatek vyžití, neboť je temperamentní a hravá. Umí si hrát převážně s malými pejsky, ale na některé je naopak protivná. Vyhovoval by jí domeček se zahrádkou, který by zaručeně dobře ohlídala. Co v sobě nezapře, to jsou lovecké pudy,“ dodala na závěr Iveta Danišová, pracovnice útulku.

REKLAMA

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru