STALO SE: Neuvěřitelné! Ztracený pes si sám zastavil hlídku strážníků!
Krupka - Příběh, který se rozhodně nestává každý den, se odehrál v úterý 18. dubna v Krupce na Teplicku. Překvapeni byli i samotní strážníci. Ty si totiž sám zastavil pes, který se ztratil svému majiteli. „Právě teď, dne 18.04.2023, v čase 14.20 hod., si v Krupce v ulici Družstevní povšiml americký buldok hlídky městské policie. Strážníky si sám zastavil svou chůzí kolem služebního vozidla. Po otevření dveří služebního vozu si pes sám nastoupil do vozidla. Po svém usazení hlídce naznačil... už můžeme... a jedeme," popsali chování psa strážníci na svém facebookovém profilu. Fenku strážníci převezli na služebnu, kde si ji přezval majitel. „Je doma. S majitelem věc projednána a bylo mu sděleno, že pes je prudce inteligentní!" uvedli strážníci.
Zajímavosti

Krupka - Příběh, který se rozhodně nestává každý den, se odehrál v úterý 18. dubna v Krupce na Teplicku. Překvapeni byli i samotní strážníci. Ty si totiž sám zastavil pes, který se ztratil svému majiteli.

„Právě teď, dne 18.04.2023, v čase 14.20 hod., si v Krupce v ulici Družstevní povšiml americký buldok hlídky městské policie. Strážníky si sám zastavil svou chůzí kolem služebního vozidla. Po otevření dveří služebního vozu si pes sám nastoupil do vozidla. Po svém usazení hlídce naznačil... už můžeme... a jedeme," popsali chování psa strážníci na svém facebookovém profilu.

Fenku strážníci převezli na služebnu, kde si ji přezval majitel.

„Je doma. S majitelem věc projednána a bylo mu sděleno, že pes je prudce inteligentní!" uvedli strážníci.

REKLAMA

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru