NAPSALI JSTE NÁM: Dobrovolníci prošli nemocnicí, rozdávali vánoční náladu
Chomutovský Mikuláš.
Zajímavosti

Chomutov - V neděli 4. prosince 2022 prošli dobrovolníci z dobrovolnického programu KZ Chomutov nemocnicí. Navštívili lůžkové stanice interny, neurologie, následné péče, také oddělení dětské, onkologii a ortopedii, koho jen míjeli věnovali mu alespoň úsměvy a snažili se předat vánoční náladu.

Pacientům rozdávali ovoce, sladkosti, vánoční cukroví, perníčky, vyřezané stromečky a jiné milé drobnosti. Ten den sloužící sestřičky obdarovali čokoládou. Na dětském oddělení, stejně tak jako na oddělení následné péče potěšili pacienty navíc háčkovanými medvídky.

„Děkujeme vedení naší nemocnice za zakoupené ovoce a čokolády. Helenka, Marcelka, Míra a Ráďa z Blažimi nám věnovali krásné balíčky vánočního cukroví. Děti a paní učitelky z Mateřské školy Bítozeves, pod vedením Dominika Pončíková, donesly krásně zabalené a nazdobené vánoční perníčky. Cukroví a několik drobných sladkostí zakoupil pan Václav Přibyl a paní Jiřinka Jiřina Veverková. Děkujeme též za vyřezávané stromečky a zvířátka, samolepky firmě Gragre - Milan Gregor za opravdu nádherný dar, který potěšil ty, kteří kvůli omezením nemohli mlsat. Velké díky za háčkované medvídky pro naše nejmenší a naopak i pro ty nejstarší, které to upřímně dojalo, jejich tvůrcem je paní Miluše Hegenbartová. Děkuji sestřičkám z ortopedického oddělení Šárce Randáčkové za sladkosti, kterých donesla velkou tašku a staniční sestřičce Jitce Belušové za nádherné kočičky," uvádí za tým dobrovolníků koordinátorka Charlotte Šulc.

Smyslem tohoto týmu je pomáhat a rozdávat radost tam, kde je potřeba léčit duši, na kterou je náplast krátká.

REKLAMA

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru