Foto zdroj: FCB Vězeňská služba ČR
Zajímavosti

ČR/Ústecký kraj – Vězeňská služba pořídila jejich služebním čtyřnohým parťákům apartní obuv. Ta je má ochránit nejenom před chladem.

„Ochranná obuv služebních psů byla pořízena jako výstrojní součástka, která má sloužit pro jejich ochranu při zákroku pod jednotným velením, kde se dá očekávat, že v případě jejich nasazení budou v tomto prostoru předměty, o které se může služební pes zranit. Těmito předměty mohou být např. rozbité sklo a podobně. Psi mají velice citlivá lůžka a v případě většího poranění může v krajním případě hrozit až vykrvácení. Snažíme se je proto chránit, stejně jako oni chrání nás," uvedla Vězeňská služba ČR na  sociálních sítích.

 

1412boty2 6b38b

1412boty3 303d4

Foto zdroj: FCB Vězeňská služba ČR

REKLAMA

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru