ZAJÍMAVOST: U příjezdu do města vítá děti do školy slaměný panák
Foto: čtenář
Zajímavosti

Hora Svaté Kateřiny - Prvňáčky i ostatní žáky v jejich první školní den vítá u příjezdu do Hory Svaté Kateřiny na Mostecku slaměný panák s nápisem "Hurá do školy".

Přestože 1. září připadlo letos na pracovní den (pátek), děti a studenti nastoupili do škol až dnes, tedy v pondělí 4. září.

Tvořte i vy s námi aktuální a pestré zpravodajství pro ostatní čtenáře. Jste svědky aktuálního dění? Máte čerstvé informace z provozu na našich silnicích? Napište nám, pošlete nám fotku či video na WhatsApp 739 377 803, do zpráv na Facebooku či mailem na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Děkujeme.

REKLAMA

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru