Přijeďte na vínečko. Ve Stranné zahájí turistickou sezónu probouzením vinic
ilustrační foto: CC0
Co se chystá

Březno - Březenští vinaři zvou všechny milovníky vína na probouzení vinic a zahájení turistické sezóny ve Stranné. Již třetí ročník této jedinečné akce pořádají v sobotu 28. května místní vinařství za podpory obce Březno u Chomutova.

od 10 hodin budete moci v obci Stranná přímo ve vinicích místních vinařů ochutnat jejich vína a nadechnout se nádherné atmosféry zdejší viniční tratě s názvem Zámecká. Tento rok přibude i něco k snědku a nealko nápoje pro děti, v dohledu budou stát mobilní toalety.

U vinařů si můžete na místě zakoupit skleničku s jedinečným designem, šňůrkou na krk a informačním letáčkem o zdejší historii a současnosti.

Ukazatele u kostela ve Stranné a značené cyklotrasy vás zavedou až na vinice. Tam budou čekat průvodci s ochutnávkou místních vín. Viniční trať přímo protíná cyklostezka Chmelovelo, a je to tedy ideální zastávka po cestě.

REKLAMA

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru