Marco Mendoza se řadí aktuálně mezi nejžádanější sólové kytaristy. Zdroj: FB Marca Mendozy
Co se chystá

Litvínov – Skvělý zpěvák a úžasný baskytarista Marco Mendoza se vydal na turné, v jehož rámci zavítá i do Česka. Ve čtvrtek se představí ostravskému publiku, ale ještě o den dříve, tedy ve středu 22. května, si jeho umění mohou vychutnat fanoušci hard rocku v litvínovském hudebním klubu Attic. My pro vás máme čtyři vstupenky pro dva úspěšné soutěžící!

Jeden z nejvytíženějších a nejvyhledávanějších baskytarových hráčů současné epochy letos zavítá v Česku pouze do tří měst. Přičemž druhé dva koncerty se odehrají na druhé straně republiky!

Marco Mendoza spolupracoval s mnoha známými skupinami jako Thin Lizzy nebo Whitesnake. Také hrál s kytaristou Tedem Nugentem. Dosud působí v kapele Journey. 

V Atticu Mendozu doprovodí velikán Lord Bishop. Tomuto kytaristovi se takto nepřezdívá jen pro jeho umění, je to totiž více než dvoumetrový pořízek z newyorského Bronxu. Profesionální kariéru zahájil s newyorskou funky rockovou kapelou Total Sexual Freedom, po několika vydaných deskách a po pár letech se ale osamostatnil a začal koncertovat po celém světě jako sólista.

Trochu toho domácího nádechu přinese do klubu mostecká kapela Penál. V jejím repertoáru převažuje rock, jižanský rock a country-rock, přičemž kapela zpívá zásadně česky.

A jaká je soutěžní otázka, která vás může dostat zdarma na tento koncert? Napište, jak se jmenuje třetí sólové album, které Marco Mendoza vydal v roce 2018. Odpověď pošlete na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. spolu s kontaktem, a to nejpozději do úterní 18. hodiny.

 

 

 

REKLAMA

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru