Opilý útočník si spletl muže s někým, kdo mu dluží peníze. Výsledkem je zranění v obličeji a hrozba až dvouletého trestu
Ilustrační foto CC0
Chomutov

Chomutov - V nesprávný čas na nesprávném místě se ocitl minulý pátek večer v Chomutově 40letý muž. Na toho zaútočil alkoholem posilněný agresor a zranil ho v obličeji. Nakonec vyšlo najevo, že si napadeného spletl s někým jiným.

Minulý pátek večer přijali policisté oznámení o fyzickém napadení v ulici Kadaňská v Chomutově, kde měl 30letý muž způsobit zranění v obličeji o deset let staršímu muži. Podezřelého zadrželi strážníci a předali ho policistům. Dechová zkouška ukázala, že agresor byl pod vlivem alkoholu, nadýchal dvě promile. Napadeného muže si prý spletl s někým, kdo mu dluží peníze.

Útočník skončil v policejní cele a čelí podezření ze spáchání trestného činu výtržnictví. Podle zákona mu u soudu může hrozit až dvouleté odnětí svobody.

REKLAMA

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru