VIDEO: Gumování, jízda po zadním. Motorkáři děsili šílenou jízdou sousedním městem
Gumování na křižovatce u mostecké sportovní haly. Foto: e-deniky.cz
Chomutov

Most - Kdo viděl včerejší podvečerní chování skupinky motorkářů a jednoho automobilisty na hlavní mostecké ulici, zůstával mu rozum stát. Jejich nebezpečné chování v reálném provozu neskončilo jen náhodou tragédií.

Začalo to na třídě Budovatelů u sportovní haly, kam se skupinka přiřítila vysokou rychlostí. Jeden z motocyklistů potom začal na červené takzvaně gumovat, až vytvořil oblak štiplavého bílého dýmu ze spálené pneumatiky. S oranžovou se dva motocyklisté opět šíleným tempem rojeli směrem k Prioru. Druhý, který si nechtěl před tím ničit obutí, vyrazil alespoň po zadním. Za dvojicí bezhlavě vypálil ještě starší tmavě modrý golf. To vše před šestou večerní, v plném provozu, kolem zaparkovaných vozidel v lokalitě s četným pohybem chodců.

https://www.youtube.com/watch?v=IOMVcRegzWs

Tvořte i vy s námi aktuální a pestré zpravodajství pro ostatní čtenáře.  Jste svědky aktuálního dění? Máte čerstvé informace z provozu na našich silnicích? Napište nám, pošlete nám fotku či video na WhatsApp 737 058 283, do zpráv na Facebooku či mailem na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Děkujeme.

REKLAMA

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru