AKTUÁLNĚ: Vlak u Klášterce usmrtil člověka, provoz na železnici je zastaven
Ilustrační foto: archiv e-deniky.cz
Chomutov

Chomutovsko - Tragická nehoda se stala v úterý večer na železnici v blízkosti Klášterce nad Ohří. Vlak tam srazil a usmrtil jednu osobu.

"Osm cestujících z vlaku hasiči evakuovali do přistaveného autobusu. Na místě zasahují drážní hasiči z Chomutova a jednotka ze stanice Klášterec nad Ohří," informují aktuálně o zásahu hasiči z Ústeckého kraje. Podle informací na webu Správy železnic je provoz vlaků v úseku Kadaň-Prunéřov - Klášterec nad Ohří nyní zastaven.

Tvořte i vy s námi aktuální a pestré zpravodajství pro ostatní čtenáře.  Jste svědky aktuálního dění? Máte čerstvé informace z provozu na našich silnicích? Napište nám, pošlete nám fotku či video na WhatsApp 737 058 283, do zpráv na Facebooku či mailem na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Děkujeme.

REKLAMA

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru