Na silnicích Ústeckého kraje zemřeli další dva lidé! Záchranáři pomáhali desítkám zraněných
Nehoda na silnici číslo 7 se stala ve středu nedaleko Postoloprt. Řidička byla z vozidla vyproštěna s vážnějším zraněním hlavy. Foto: MP Postoloprty
Chomutov

Ústecký kraj - V minulém týdnu došlo v Ústeckém kraji ke 185 dopravním nehodám a haváriím. Dva lidé při nich přišli o život.

Podle informací policistů zemřel v důsledku autonehody jeden člověk v pátek na Mostecku (psali jsme ZDE) a a druhý v sobotu na Litoměřicku. "Těžce zraněno bylo 5 lidí a lehké zranění utrpělo 22 osob. Hmotná škoda byla odhadnuta na 7 893 000 korun," dodala krajská policejní mluvčí Šárka Poláčková. 

Nejčastější příčinou dopravních nehod byl nesprávný způsob jízdy, a to v 77 případech. V 18 případech bylo příčinou nedání přednosti v jízdě, ve 14 případech nepřiměřená rychlost a ve 4 případech nesprávné předjíždění. Pod vlivem alkoholu bylo 7 účastníků dopravních nehod.

Počet nehod v jednotlivých okresech:

DC – 22, CV – 19, LT – 20, LN – 28, MO – 20, TP - 41, UL – 32 a dálniční odd. – 3.

REKLAMA

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru