Ilustrační foto. Zdroj: archiv PČR
Ilustrační foto. Zdroj: archiv PČR
Chomutov

Chomutovsko – Kriminalistům se podařilo chytit zloděje, který během prosince a ledna vykrádal kočárkárny, sklepy a komory v Chomutově a Jirkově. Pachatelem je 38letý muž z Chomutovska. Na svědomí má celkem 10 vloupaček.

Zloděj bral ze sklepů a kočárkáren většinou jízdní kola, dále si přivlastnil například rybářské náčiní nebo dokonce čtyři kola na auto. „Majitelům způsobil celkovou škodu ve výši 75 tisíc korun,“ sdělila policejní mluvčí Marie Pivková.

Osmatřicetiletý muž kradl většinou sám, jen v prosinci si do domu v Chomutově přibral komplice – 34letého muže z Jirkova. Kriminalisté oba muže obvinili z několika trestných činů – krádeže, pokusu krádeže, porušování domovní svobody a poškození cizí věci. Jejich vyšetřování probíhá na svobodě.

REKLAMA

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru