Chomutov – Dvanáct zaparkovaných automobilů poškodil v noci ze soboty 24. září na neděli 25. září neznámý vandal v Chomutově. U vozů propíchal pneumatiky. O případu informovala policie, která žádá veřejnost o pomoc při pátrání po pachateli.

Ilustrační foto. Zdroj: PČR

Vandal poničil zaparkované automobily ve třech ulicích. V Klicperově ulici propíchal pneumatiky u pěti vozidel. V ulici Matěje Kopeckého poškodil pneumatiky u tří aut. V Bezručově ulice zničil pneumatiky u čtyř vozidel. „Majitelé vyčíslili škodu na necelých 20 tisíc,“ řekla policejní mluvčí Marie Pivková.

Případ policisté vyšetřují jako trestný čin poškození cizí věci. Žádají případné svědky, kteří si všimli v uvedenou dobu nějakého podezřelého jednání ve zmíněných ulicích, aby zavolali na stálou službu policie v Chomutově – Černovická (telefon 974 447 700) a poskytli své svědectví.

REKLAMA

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru