Foto: MP Chomutov
Chomutov
Chomutov – Strážníci chomutovské městské policie vyjížděli ve čtvrtek 25. června krátce před polednem do ulice Písečná k objektu Jehla, kde bylo oznámeno fyzické napadení mezi dvěma muži.
Po příjezdu hlídek městské policie a Policie České republiky již k potyčce nedocházelo a oba účastníci se nacházeli na místě. Jeden z mužů utrpěl při incidentu zranění v oblasti obličeje, proto byla přivolána zdravotnická záchranná služba.
 
Během konfliktu došlo rovněž k poškození zboží uvnitř prodejny. Celou událost si na místě převzala k dalšímu šetření Policie České republiky.
 
REKLAMA

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru