K nehodě došlo na frekventované silnici na přechodu pro chodce. Foto: Policie ČR
Chomutov

Kadaň – Chomutovští dopravní policisté se znovu obracejí na veřejnost s naléhavou prosbou o pomoc při objasnění dopravní nehody, ke které došlo v polovině prosince v Kadani. Vyšetřování zatím komplikuje fakt, že se dosud na policii neobrátil žádný svědek. Muži zákona proto doufají, že opakovaná výzva pomůže někomu z místních „zalovit v paměti“ a vnést do případu světlo.

K incidentu došlo ve středu 17. prosince v brzkých ranních hodinách, konkrétně v čase mezi 6:15 a 6:45. Místem střetu byla frekventovaná ulice Na Průtahu.

Podle vyšetřovatelů zde dosud neidentifikované osobní vozidlo srazilo chodce, který v tu chvíli přecházel silnici po vyznačeném přechodu pro chodce, a to ve směru od supermarketu Penny k protějšímu supermarketu Albert.

Hledá se blondýnka s brýlemi

Policisté sice zatím neznají registrační značku ani přesný typ vozidla, mají však k dispozici popis osoby, která měla za volantem sedět. „Podle dosud zjištěných informací měla vozidlo řídit žena ve věku okolo 40 let, s blond vlasy a brýlemi,“ upřesnila policejní mluvčí Pavla Kofrová.

K nehodě došlo na frekventované silnici na přechodu pro chodce. Foto: Policie ČR

Jelikož se vyšetřovatelům dosud nepodařilo řidičku ztotožnit a nikdo z případných kolemjdoucích se sám nepřihlásil, žádá policie o součinnost.

„Žádáme dotyčnou řidičku nebo případné svědky události, aby nás kontaktovali buď na lince 158, nebo přímo na Dopravním inspektorátu Policie ČR Chomutov na telefonním čísle 602 770 482,“ dodala mluvčí Pavla Kofrová.

REKLAMA

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru