Chomutovan řídil, i když mu to už třikrát zakázali. Skončil ve vazbě
Ilustrační foto
Chomutov

Jirkov - Na parkovišti v ulici Hrdinů v Jirkově kontrolovala minulý týden policejní hlídka při jízdě ve vozidle 42letého muže z Chomutova. Kdyby věděl, že skončí za mřížemi, nejspíš by za volant nesedal.

Při následné kontrole policisté totiž zjistili, že od roku 2015 mu byl hned ve třech případech vysloven zákaz řízení motorových vozidel. Dvakrát ho vyslovil Magistrát Chomutov, v jednom případě pak Městský úřad v Kadani. "Zadrženému bylo sděleno podezření z trestného činu maření výkonu úředního rozhodnutí," uvedla chomutovská policejní mluvčí Marie Pivková.

Vzhledem ke zjištěným skutečnostem skončil muž po nezbytných úkonech v policejní cele a na státní zastupitelství byl doručen podnět k jeho vzetí do vazby. "Na příkaz soudkyně pak byl eskortován do vazební věznice v Litoměřicích," dodala policejní mluvčí.

REKLAMA

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru