Ústí nad Labem -Jaké techniky kojení jsou nejlepší pro novorozence a maminku, do jakého věku dítěte je vhodné kojit, důležitost mateřského mléka pro miminko a spoustu dalších rad najdou rodičky v laktační poradně, která zahajuje provoz v ústecké Masarykově nemocnici.

Krajská zdravotní, která provozuje pět největších nemocnic v kraji v Děčíně, Ústí nad Labem, Teplicích, Mostě a Chomutově, tímto krokem pokračuje v trendu zkvalitňování péče o pacienty ve svých nemocnicích.

Slavnostní otevření laktační poradny pořádá v úterý Novorozenecké oddělení Krajské zdravotní – Masarykovy nemocnice v Ústí nad Labem, které je jedním z 12 perinatologických center v ČR. V rámci třístupňové diferencované péče o novorozence zajišťuje pracoviště všechny tři úrovně péče, počínaje péčí o fyziologické novorozence přes péči intermediární až po nejvyšší intenzivní resuscitační péči. Spádová oblast oddělení přesahuje hranice Ústeckého kraje a sahá až do kraje Libereckého.

REKLAMA

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru