Ilustrační foto: CC0
Chomutov

Vejprty – K hrubému násilí došlo v sobotu 15. června při pivních slavnostech ve Vejprtech. Podle svědků byl napaden mladý muž notnou početní přesilou, tuto informaci potvrdila i Policie ČR.

„Policisté v sobotu 15. 6. v pozdních večerních hodinách přijali oznámení o napadení v centru Vejprt. Několik osob tam mělo fyzicky napadnout mladého muže. Ten utrpěl zranění, s nimiž byl převezen vozidlem RZS do nemocnice. Policisté ve věci zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání trestných činů ublížení na zdraví a výtržnictví a případ prověřují," uvedla policejní mluvčí Miroslava Glogovská.

Svědci z místa incidentu uvedli, že muž podstoupil náročnou operaci. „Je udivující, s jakou brutalitou skupina deseti lidí na muže zaútočila," podotýkají k incidentu lidé ze sousedství, kteří média na incident upozornili. 

REKLAMA

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru