Foto: Policie ČR
Chomutov

Klášterec nad Ohří – Klášterečtí policisté šetří krádež v supermarketu, při níž v pátek 1. března tři osoby díky spolupráci z prodejny odcizily různé zboží v celkové hodnotě přes 12 tisíc korun. Dva muži a žena si úlohy rozdělili a z obchodu se jim podařilo postupně vynést dva nákupy bez jejich zaplacení.

Ženu s mužem před prodejnou dokázali zadržet samotní zaměstnanci prodejny, jejich společník však z místa utekl.

Policisté v souvislosti s šetřením této události pátrají po totožnosti muže, který je zachycen na fotografii, a mohl by jim poskytnout důležité informace.

„Pokud někdo tohoto muže pozná, může informaci o jeho totožnosti sdělit na obvodním oddělení Policie ČR v Klášterci nad Ohří, tel: 974 434 600, případně na bezplatné telefonní lince 158. Za spolupráci děkujeme," obrátila se na veřejnost policejní mluvčí Miroslava Glogovská.

 

REKLAMA

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru