Ilustrační foto: CC0
Chomutov

Teplice – V Teplicích došlo v neděli 31. března k násilnému trestnému činu, po kterém zemřela žena. Policie ČR o tom informovala na sociální síti X (dříve Twitter). Žena bez známek života byla nalezena v Alejní ulici. Podle našich informací měla být ubodána.

„Krajští kriminalisté se zabývají násilným trestným činem, po kterém zemřela žena. Zadrželi jsme možného podezřelého a nařídili jsme soudní pitvu. Více informací uvolníme, jakmile to bude možné," uvedla v neděli odpoledne Policie ČR. O události jsme informovali ZDE.

Policejní vyšetřovatel 36letému muži sdělil obvinění ze zločinu Vraždy a podal návrh na vzetí do vazby. Hrozí mu až výjimečný trest. U Okresního soudu v Teplicích se má dnes s obviněným mužem konat vazební zasedání.

REKLAMA

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru