Se seskokovou matrací přijeli do Chomutova hasiči z Teplic. Foto: HZS Ústeckého kraje
Chomutov

Chomutov – V úterý odpoledne policisté společně s hasiči zasahovali v panelovém domě na sídlišti Zahradní v Chomutově. Jedna z obyvatelek domu v bytě ve čtvrtém patře podle prvotních zjištění úmyslně poškodila přívodní plynovou hadici vedoucí do sporáku a do bytu znemožnila přístup.

„Následně došlo k úniku plynu do této bytové jednotky i celého domu, žena navíc hrozila sebevraždou skokem z okna," uvedla policejní mluvčí Miroslava Glogovská. 

Policisté s hasiči provedli evakuaci několika osob z domu, nikdo nebyl zraněn. Po marném vyjednávání byla dotyčná zadržena po násilném vstupu do bytu policisty ze zásahové jednotky. Vstup do bytu pomocí přistaveného žebříku zajistili zásahové jednotce hasiči z centrální hasičské stanice Chomutov. „Hasiči ze stanice Teplice jistili zásah přistavením seskokové matrace," doplnil mluvčí hasičů Lukáš Marvan.

„Její jednání je prověřováno pro podezření ze spáchání trestného činu obecného ohrožení a policisté ve věci provádí úkony trestního řízení," dodala mluvčí Glogovská.

Foto: HZS Ústeckého kraje

 

 

REKLAMA

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru