Ilustrační foto: e-deníky.cz
Chomutov

Chomutov – Krátce po půl osmé ráno došlo k dopravní nehodě u křižovatky ulic Kadaňská a Kukaňova, při níž byl na přechodu pro chodce sražen mladý muž. V ulici museli policisté řídit provoz, po deváté hodině na místě zůstali už jen dopravní policisté, kteří šetřili příčiny a okolnosti nehody.

„Řidička osobního vozu srazila mladíka přímo na přechodu pro chodce. Po nehodě byl mladý muž při vědomí. Podle předběžných informací utrpěl blíže nespecifikovaná zranění spíše lehčího rázu, což ovšem musí potvrdit lékařská vyšetření v nemocnici, kam byl pacient přepraven leteckou záchrannou službou," uvedla policejní mluvčí Miroslava Glogovská.

Oba účastníci nehody se podrobili dechové zkoušce s negativním výsledkem na přítomnost alkoholu.

REKLAMA

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru