Foto: MP Chomutov
Chomutov

Chomutov – Během kontrolní činnosti v ulici Kamenná neuniklo pozornosti strážníků vozidlo, které se dopouštělo dopravního přestupku. Hlídka Městské policie Chomutov v rámci zákonných oprávnění vůz zastavila a vyzvala řidiče k prokázání totožnosti a k předložení dokladů potřebných k řízení.


Muž odvětil, že již není držitelem řidičského oprávnění a poukázal na minulost, kdy mu bylo odebráno a dále mu byl udělen zákaz činnosti. Tato sdělení si strážníci ověřili jako pravdivá, tudíž se muž stal podezřelým ze spáchání trestného činu. Strážníci mu tak nasadili pouta.

Při lustraci hlídka také zjistila v evidencích, že dotyčný dluží za nesplacené pokuty. K tomu všemu mu vyšel pozitivní test na přítomnost drog. K testu muži zákona přikročili poté, co si všimli jeho zvláštního chování a zarudlých očí.

Po tom všem tedy strážníci vozidlo odtlačili na parkovací místo, nasadili mu botičku a muž byl po kontrole, zda není ozbrojen, převezen na PČR k dalším úkonům.

REKLAMA

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru