Ilustrační foto: CC0
Chomutov

Jirkov – Podezření ze spáchání trestného činu výtržnictví sdělili chomutovští policisté 61letému muži z Jirkova. Ten se minulý týden v pozdních večerních hodinách vydal z Jirkova na procházku směrem k supermarketu Tesco na Písečné.

Tam pak postával a přitom popíjel víno z dvoulitrové plastové lahve. Když dopil, všiml si, že pár metrů od něj právě přešla silnici mladá žena, která se zastavila na chodníku. Jak ji dotyčný viděl, vzal do ruky své přirození a začal masturbovat. „Přitom ji měl ještě oslovit, aby šla k němu. To samozřejmě žena neudělala a zavolala na linku 158. Když po chvíli policisté na místo dorazili, schoval se za roh supermarketu," popsala incident policejní mluvčí Miroslava Glogovská.

Tam však nebylo těžké ho najít a zadržet. Dechová zkouška ukázala, že měl v sobě přes půl promile alkoholu. Policisté pak muži, který se měl podle dalších zjištění podobného jednání dopustit již v létě v ulici Kamenný vrch, sdělili podezření ze spáchání trestného činu výtržnictví. Soud by mu v krajním případě mohl uložit až dvouletý trest.

REKLAMA

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru