Jeden z účastníků ranní nehody z místa utekl, přestože utrpěl zranění. Foto: HZS Ústeckého kraje
Chomutov

Klášterec nad Ohří – K vážné dopravní nehodě došlo ve středu před šestou hodinou ráno na silnici č. 224 mezi Ciboušovem a Vernéřovem. Po čelním střetu dvou osobních vozů na místě zasahovaly všechny složky integrovaného záchranného systému.

„Při nehodě na místě záchranáři převzali čtyři zraněné osoby. Ukázalo se ale, že jeden člověk z místa nehody utekl. Okamžitě po něm začali pátrat jak policisté, kteří na pomoc přivolali i vrtulník, tak hasiči. Brzy nicméně dostali zprávu, že dotyčný vyhledal lékařskou péči a i on je v současné chvíli v nemocnici," uvedla policejní mluvčí Miroslava Glogovská.

Hasiči jednoho ze zraněných museli z auta vyprošťovat.

Příčiny a okolnosti nehody jsou předmětem šetření. Silnice je v tuto chvíli již průjezdná.

 

 

Následky ranní nehody u Ciboušova. Foto: HZS Ústeckého kraje

REKLAMA

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru