Foto: HZS Ústeckého kraje
Chomutov

Chomutovsko – Jednotka ze stanice Chomutov a dobrovolná jednotka z Března vyjely k dopravní nehodě osobního auta u Hrušovan. Auto narazilo do stromu, jedna osoba byla zraněna. Na místo míří dopravní policie, která bude příčiny a okolnosti havárie šetřit.

K dopravní nehodě došlo na silnici 3. třídy 22531 mezi Nezabylicemi a Hrušovany. „Nehoda byla policii nahlášena v 13:45 hodin. Řidička čelně narazila do stromu. Byla sice zraněna, ale její stav dovoloval podstoupit dechovou zkoušku, která byla negativní. Nehodu bohužel nepřežil pes, který se nacházel ve voze," uvedla policejní mluvčí Miroslava Glogovská.

Hasiči řidičce poskytli předlékařskou pomoc a ve vakuových nosítkách ji předali Zdravotnické záchranné službě.

Podle mluvčí PČR je silnice v tuto chvíli stále ještě neprůjezdná, protože vůz blokuje celou vozovku.

 

Foto: HZS Ústeckého kraje

REKLAMA

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru