Mateřinka prošla kompletní renovací. Foto: Hora Sv. Šebestiána
Chomutov

Hora Svatého Šebestiána – Po čtyřech letech prací v různých etapách si mohla obec oddychnout a slavnostně otevřít školku všem zájemcům, kteří si chtěli prohlédnout, do jaké krásy se budova tzv. vyloupla. Po rekonstrukci se navýšila kapacita školky na 30 dětí.

„Začalo se opravou střechy. Tehdy jsme nemohli tušit, že první rekonstrukcí otevřeme Pandořinu skříňku. Začalo na nás vyskakovat mnoho neduhů, které se na této staré budově nahromadily za mnoho let," vzpomíná na rok 2019 starostka Lenka Štelcichová.

Naštěstí se zastupitelé rozhodli dát malé školičce novou podobu a investovat do velkých oprav a rekonstrukcí. Za období 2019-2023 bylo profinancováno 5,9 milionu korun. „Na dotacích jsme získali 1,6 milionu korun.  

 

 

REKLAMA

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru