Ilustrační foto: CC0
Výlety

Duchcov – Pokud patříte k lidem, kteří se nemohou dočkat jara a prvních kilometrů, využijte v sobotu 2. března možnost zúčastnit se výletu za prvními posly jara. Oddíl turistiky Tělovýchovné jednoty Sokola Duchcov pořádá turistický výlet „Za sněženkami do Dobříně“. Vedoucím akce je Dušan Petráš.

Sraz účastníků bude v sobotu v 9.20 na vlakové zastávce v Duchcově. Odjezd vlaku přes Ústí a Roudnici na Dobříň je o pět minut později. Ze železniční zastávky v Dobříně vyrazí turisté pěšky na trasu dlouhou 9 kilometrů. Povede před obec Dobříň, Les sněženek, Roudnici nad Labem, přes Kratochvílovu rozhlednu a poslední zastávkou bude nádraží v Roudnici nad Labem, odkud se výletníci vrátí vlakem zpátky domů. Předpokládaný návrat je v 17.28 na duchcovském nádraží.

REKLAMA

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru