Pondělí 25. leden 2021
Svátek má Miloš

Osek – Autocamp Osek se stal v 16. ročníku ankety KEMP ROKU 2020 nejlepším ubytovacím zařízením svého druhu v Ústeckém kraji.

Umístil se v TOP 10 nejlepších kempů na území České a Slovenské republiky. Do ankety se aktivně zapojilo 95 kempů a rekreačních středisek, přičemž hodnocených mohlo být více než 1500 českých a slovenských rekreačních areálů.

O výsledném pořadí v anketě, která má za cíl zvyšování kvality ubytování v kempech a rozvoj domácí turistiky, rozhodlo 9305 platných hlasů. Z Ústeckého kraje skončil mezi TOP 10 pouze Autocamp Osek. V první padesátce vybraných kempů se pak umístily ještě Camp Pod lesem u Staré Olešky a děčínský Kemp Formule.

Autocamp Osek nabízí ubytování v chatkách pro 2–5 osob. Od loňského léta pak i v nových bungalovech s vlastím sociálním zázemím a kuchyňkou. V kempu jsou k dispozici rovněž stání s elektrickou přípojkou pro karavany a prostor pro stany. V blízkosti areálu je zrekonstruované koupaliště a lanový park s 3D bludištěm.

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-chomutovsko.cz | Linelab.cz

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací