Sobota 10. duben 2021
Svátek má Darja

Jirkov - Město Jirkov vyhlásilo fotografickou soutěž, která bude probíhat od 3. srpna do 31. října letošního roku. Mezi výherce se rozdělí celkově 12 tisíc korun.

Jsou dva tematické okruhy, v každém z nich je za 1. místo částka 3 tisíce korun, za 2. místo 2 tisíce a za 3. místo tisícovka.

Tematické okruhy

1) Po Jirkovsku s humorem

Můžete portrétovat akce, dění, krajinu, architekturu nebo také jedinečnou atmosféru – smějící se děti na hřišti, šťastné lidi ve vašem okolí, které potkáváte a kteří neodmyslitelně patří k našemu krásnému městu. Všechny snímky by měly v souvislosti s tématem nést stopu vtipu, humoru či úsměvu.

2) Jirkov tvýma očima

Můžete portrétovat vše, co se vám líbí, či nelibí v našem městě. Vytvořte takové fotografie, jak doopravdy vnímáte své město.

Úkolem soutěžících je pořídit kreativním, tvůrčím a originálním způsobem fotografie (max. 3 snímky v každém tématickém okruhu) s motivem Jirkova.

Přihlášení do fotografické soutěže

V době trvání soutěže zašle účastník soutěžní fotografie a vyplněnou přihlášku (jméno, příjmení, věk, adresu trvalého bydliště - popřípadě i adresu kontaktní, pokus se sehoduje s adresou trvalého bydliště, e-mail, telefonní kontakt) a vysloví souhlas s podmínkami soutěže. U každé fotografie musí být určena kategorie, připojen název fotografie a jméno soutěžícího.

Přihlášku si může zájemce vyzvednout na podatelně MěÚ Jirkov, v Informačním centru v Tyršově ulici, nebo vytisknout na webových stránkách města. Fotografie s přihláškami je možné posílat na email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo zanést na podatelnu v obálce nadepsané "k rukám kulturního a propagačního referenta Elišky Broumské".

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-chomutovsko.cz | Linelab.cz

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací