Středa 27. květen 2020
Svátek má Valdemar

ČR - Není nutno nezpívat – tak se jmenuje dnešní popolední akce, která spojí všechny dobré lidi v celospolečenském happeningu.

Pánové Zdeněk Svěrák a Jaroslav Uhlíř dnes ve 12:30 hodin zazpívají svou nejznámější píseň, kterou známe všichni. Je z pohádkového filmu Tři veteráni a vypráví o tom, co je v životě důležité a co už méně.

Oba autoři tak chtějí ze svých obýváků poděkovat všem, kteří ve svých profesích nyní i za ostatní bojují proti šíření koronaviru. Všichni, kteří mají tu možnost, se ze svého domova mohou přidat. Nejlépe i s jakýmkoli nástrojem, třeba improvizovaným, nebo jen se svým hlasem.

Zpívá celá republika, najednou a dohromady, i tak by se dala akce nazvat. Stmelí občany a prodchne je společným duchem soudržnosti, vděčnosti, solidarity a porozumění.
Přidáte se taky?

Známá písnička dvojice Uhlíř – Svěrák zazní ve 12:30 ve vysílání ČT1 (začátek pořadu je inzerovaný ve 12:29) a z Českého rozhlasu.

Poděkujme všem, kteří bojují s nákazou v první linii.
Nemít srdce – to vadí!

(vn)

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-chomutovsko.cz | Linelab.cz

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací