Sobota 19. září 2020
Svátek má Zita

ČR – Rostou! Bedly, hřiby, klouzci, křemenáče, babky. V lesích v současné době najde jedlou houbu každý i méně zdatný houbař, který se soustředí na nejznámější druhy.

A podle toho to na některých místech vypadá! Tolik aut pomalu neparkuje ani na samotném Václaváku, jako na příjezdu do lesa poblíž Lán ve směru na Nižbor. Snímek nám zaslal náš čtenář, který ovšem raději zařadil zpátečku a houby sbíral jinde. A jak potvrzuje, rostou. Nejen v lesích v okolí Berounky, ale i na severu Plzeňska, na okraji Doupova i v Krušných horách. Z nich nám posíláte asi nejhezčí úlovky, tedy pardon hřiby. Děkujeme.

Tvořte i vy s námi aktuální a pestré zpravodajství pro ostatní čtenáře. Povedlo se vám zachytit nějakou kuriozitu? Jste svědky aktuálního dění? Máte čerstvé informace z provozu na našich silnicích? Napište nám, pošlete nám fotku či video na WhatsApp 737 058 283, do zpráv na Facebooku či mailem na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-chomutovsko.cz | Linelab.cz

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací