Sobota 10. duben 2021
Svátek má Darja

Krušné hory - Vydat se nyní do lesa rovná se tak trochu sázce do loterie. Můžete se vrátit s pár babkami a klouzky, ale také můžete narazit na kapitální úlovek.

Příklad toho druhého poslal do redakce Michal Viglaský z Meziboří na Mostecku. Na houby se vydal do okolí Dlouhé Louky v Krušných horách.

Co vy? Už jste letos vyrazili? Pochlubte se svým houbařským štěstím třeba v komentářích na našich facebookových stránkách.

Tvořte i vy s námi aktuální a pestré zpravodajství pro ostatní čtenáře. Povedlo se vám zachytit nějakou kuriozitu? Jste svědky aktuálního dění? Máte čerstvé informace z provozu na našich silnicích? Napište nám, pošlete nám fotku či video na WhatsApp 737 058 283, do zpráv na Facebooku či mailem na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Děkujeme.

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-chomutovsko.cz | Linelab.cz

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací